logo
Свідоцтва про EWTN

 

vyshkovskyyО. Павло Вишковський ОМІ – Київ:

Коли я навчався у Римі, то у вільні хвилини намагався бувати на площі Святого Петра  й брати участь в Папських аудієнціях. Вони мене сильно вражали, особливо тоді, коли поряд проїжджав Святіший Отець.  Я ходив туди на них не лише від свого імені, але від імені тих осіб з нашої країни, які не мали змоги на них бути й слухати Понтифіка.  Я мріяв, щоб колись наш народ  зміг кожного тижня отримувати благословення Святішого Отця, бо ми впродовж довгих років переслідувань були позбавлені цього Божого благословення.  Але тоді, 10 років тому видавалося, що це є дуже далека мрія, щоб в нас в Україні могли бути католицьке радіо і телебачення, щоб завдяки ним наш народ міг переживати те, що я переживав у Римі. Я міг лише за це молитися до Господа…

Сьогодні, коли завершився візит Святішого Отця в Мексику і на Кубу, який ми перший раз транслювали наживо як в мережі «Воля-кабель», так і через Інтернет, з впевненістю можу сказати, що впродовж цих 5-ти днів постійних трансляцій все таки, завдяки телебаченню EWTN, я був ще ближче до Святішого Отця, ніж тоді, коли стояв віддалений від нього в юрбі на площі Св. Петра.  Мені здається, що, навіть, тепер іще ближче, ніж коли працював  впродовж 6-ти років в Апостольській Нунціатурі в Україні, де сама праця вимагала з пильністю вчитуватися в його повчання і промови. Телебачення EWTN мене змушує, особливо під час таких трансляцій «наживо», коли потрібно перекладати тексти, усім своїм єством вчуватися в голос Святішого Отця, в  його думки, його жести. Таку унікальну нагоду дає мені особисто й іншим телебачення EWTN, і я безмірно радий що воно є в Україні!

 

Мар'ян:

Я дуже люблю дивитися ваш телеканал він дуже цікавий і я вже досить довгий час дивлюся тільки його :) Так тримати дуже хороший у вас канал.

 

Юлія Кокиза, Шаргород-Київ:

Хочу сказати, що «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN) – це чудова можливість поглиблювати свою віру, черпати сили на кожен день, дізнаватися про нові факти і цікаві події з життя Церкви. Тішуся з того, що можу допомагати телебаченню як волонтер.

Оскільки я студентка і приїхала до столиці з іншого міста, то для мене надзвичайно важливо, що можу прийти в спокійне, затишне місце, де працюють приємні, привітні, мудрі люди, які завжди підтримають, щось порадять, скажуть добре слово. Це місце, де я насамперед збагачуюся духовно, а також розвиваю свої здібності і здобуваю нові навички. З упевненістю можу назвати КМЦ, при якому діє EWTN, своєю другою домівкою.

Тому я відчуваю, наскільки важливим є цей канал насамперед для тих людей, які з різних причин не можуть відвідувати храм, переглядати християнські передачі, а також і для тих, котрі не знають Церкви. Волонтером я є тому, що Бог приходить і говорить по-різному, часто саме до людей невіруючих, до тих, хто збився з правильного шляху у житті. Тож маємо можливість допомогти цим людям, а також зробити внесок у розвиток католицьких ЗМІ в Україні.  Це справа, від якої я отримую задоволення, і знаю, що вона не буде марною.

Також дякую за молитву, яка постійно лунає за нас. Вона є дуже потрібною і відчувається в повсякденному житті.

 

 

Lilia_KovalenkoЛілія Коваленко, Детройт (США) -Київ

"Телебачення Віковічного Слова (EWTN) - це любляче Боже молосердя і дар, який допоміг мені особливо на шляху повернення до Віри. EWTN власне докорінно змінило моє життя. Коли я жила в Сполучених Штатах Америки в 2004 році, я дивилася передачі Матері Анджеліки, де вона говорила Істину, знайому мені глибоко в душі... робила цю Істину приємнішою для сприйняття завдяки веселому гумору та своїй простій натурі. В ті часи я переживала великі потрясіння і складнощі, та не могла з ними впоратися. Я жила в повній темряві. Але Матір Анджеліка та інші передачі EWTN допомогли мені зрозуміти, що шлях, яким я йшла, був не тим, який Бог запланував для мене. Через Святого Духа EWTN показав перспективу, допоміг осмислити своє життя та дав мужність зробити в житті необхідні зміни, щоб бути справжньою та разом з Богом. Я вдячна, що EWTN і зараз допомагає мені розвиватися та поглиблювати свою Віру. Так багато належить вивчити! І я готова до більшого. Молюся за рясні благословення та милості для Телебачення Віковічного Слова в Україні, щоб воно увійшло в життя людей, які загубили себе, котрі страждають чи є засліплені, як колись і я".     


bogdan

Богдан і Маріанна Лугові. Галіфакс (Канада)

Вперше моє знайомство з каналом EWTN відбулося у США в 2002 році. Канал справив на мене неймовірне враження, оскільки можна було побачити найрізноманітніші фрагменти з життя католиків у Північній Америці, Святій Землі і у Ватикані. Особливо мені подобалася вервичка та інші програми зі сестрою Анджелікою, а також багато інших програм та постатей каналу, зокрема о. Бенедикт Грешел  і о. Мітч Паква. Згодом я дізнався, про веб сайт цього каналу, на якому можна як побачити програми у запису, так і придбати релігійно-обрядові речі, котрі чудово доповнять інтер'єр будинку, у котрому мешкає християнська родина, чи просто подарунки своїм близьким і друзям.Є також програми розраховані на дітей. Це особливо важливо в наш час, коли мультфільми на дитячих каналах переповнені жорстокістю і агресію. Кожного разу переглядаючи канал, я згадував про свою родину і особливо про батьків, які слухали у радянські часи щонеділі радіо Ватикан, і цей канал міг би бути для них чудовим джерелом спокою і мудрості, які відсутні на інших телеканалах. Тому звістку про те, що EWTN з'явився на українській мові я сприйняв з неабиякою радістю. Я сподіваюся, що канал зможуть дивитися не лише в Україні, але і за кордоном. Наприклад, ми живемо у Галіфаксі (Атлантична Канада), де немає постійної української церкви, лише щомісяця приїзджає український священник, котрий править Службу на англійській мові для невеличкої грапи людей, які ще вважають себе українцями, проте не спілкуються українською мовою. Тому ми ще відвідуємо місцеву католицьку церкву, у якій надзвичайно дружня атмосфера і яку відвідують люди різних рас, оскільки всі ми є католики. Здавалося б, що може бути простіше в наш час, аніж поставити на інтернет Недільну Службу Божу чи з церкви Св.Юра чи з Києва, чи зі Зарваниці або іншого духовного місця України. Проте неможливо знайти відповідні інтернет сторінки, де можна би було переглянути щонеділі трансляцію Богослуження, записану, а не у прямому ефірі, оскільки суттєва різниця у часі. Сподіваємось, EWTN зможе заповнити цей вакуум і ми зможемо відчувати себе не так далеко від рідного дому.Наступним кроком для EWTN я бачу його присутність у всіх пакетах кабельного талебачення в усіх областях України, а також «глобалізація» каналу з трансляцією програм через інтернет. Всім глядачам бажаю миру і добра та доброго сигналу від EWTN!


Що думають глядачі-некатолики про Телебачення Віковічного Слова?

Приклади отриманих відповідей

 Англіканці/єпископіани

Телебачення Віковічного Слова дійсно чудове! Воно спричинило дуже багато позитивних змін у моєму житті і допомогло збільшити мою віру в Христа. Я дуже часто відвідую місцеву єпископальну церкву, але Телебачення Віковічного Слова для мене дуже важливе! Х.M., США


Я дуже радію від того, що можу переглядати Телебачення Віковічного Слова в Англії. Це єдиний канал, який пропонує здорове вчення, тому я дивлюся його настільки часто, наскільки це дозволяє моя церковна парафія. Я не римо-католицький священик, але я служу в англіканській церкві.

отець Е.B., Англія

 

Баптисти

Я постійно насолоджуюся доступним стилем програм на Телебаченні Віковічного Слова. Я люблю почуття відданості, яке відчувається дуже часто. Єдина критика – дуже важко знайти кабельний або супутниковий телевізійний канал у Великобританії. Телебачення Віковічного Слова допомогає мені знайти відповіді на питання про віру, і я б хотіла ділитися з родиною.

С., Дж., Англія

 

Лютерани

Я обожнюю програми Телебачення Віковічного Слова. Вона дають поживу моїй вірі та інформацію парафії. Я лютеранський пастор і я не можу собі уявити, як це – не дивитися Телебачення Віковічного Слова. Бог мене благословив. Це особлива частина мого душевного стану у багатьох розуміннях цього слова.

С. М., Англія

 

Методисти

Я дуже люблю програми Телебачення Віковічного Слова, тому засмучена, адже наше кабельне телебачення не транслює канал. Ми нещодавно переїхали, тому Телебачення Віковічного Слова був чи не єдиним каналом, який я дивилася. Тепер я змушена дивитися всі ці кабельні канали, але жоден з них не може дорівнятися до Телебачення Віковічного Слова справжньою якістю та відкритістю. Це величезна втрата в моїй родині. Канал благословляв кожен день мого життя.

Е. А., США

 

Православні

Я маю прекрасну можливість переглядати програми Телебачення Віковічного Слова англійською та іспанською по кабельному. Програми цікаві на кожному із цих каналів, особливо ті, що стосуються Святого Писання, пізнання Бога та молитви.

П. А., Пуерто Рико

Антіохійська (Візантійська) Апостольська Православна Церква

 

Пресвітеріани

Телепередачі дійсно дуже хорошої якості, в порівнянні із будь-яким іншим релігійним телеканалом, які я дивився.

Б.Н., США


Невіруючі

Я маю подякувати за рятунок мого життя. Три роки тому я дійшов рішення, що все втрачено і жити далі немає сенсу. Моя дружина почала дивитися Телебачення Віковічного Слова і переглядала передачу з матір’ю Анжелікою в іншій кімнаті. Вона дещо сказала (зараз я не можу дослівно згадати, що саме це було), але воно стосувалося тих завдань, які я маю виконати до кінця життя. І чим більше я думав про її слова, тим краще розумів, що мені є ще для чого жити.

Анонім, США

 

Християни – не католики

 

Це прекрасний канал, створений для перегляду людьми усіх релігій світу.

Д. В., Індія

 

Євреї

Я дивлюся та жертвую Телебаченню Віковічного Слова через Отця Бенедикта Грошеля, одного із найбільш духовно багатих людей, яких я взагалі зустрічав. Він обдаровує агностиків, як я, швидким поглядом, при цьому уникаючи теми про те, як бути людиною розуму та віри .

Г. Д., США

 

Запрошуємо кожного, хто бажає поділитись своїм свідоцтвом відносно телебачення Віковічного Слова писати нам на:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204

Архів програм

Наш банер

ewtn170x85