logo
Папа Франциск відкриє цьогорічне проведення ініціативи «24 години для Господа»

Вже вчетверте, у п’ятницю перед четвертою неділею Великого Посту, тобто, 24 березня, Папська Рада сприяння новій євангелізації проводить захід, що отримав назву «24 години для Господа». В рамках цього починання в різних куточках світу відбуваються покутні богослужіння, а окремі храми відчинені протягом доби, дадуть змогу бажаючим приступити до сповіді.

Ініціатива, вперше проведена три роки тому, знайшла позитивне схвалення з боку Папи Франциска, який закликав усю Церкву приєднатися до неї на місцевому рівні та присвятив їй окрему згадку в Апостольському листі «Милосердя і нещасна», написаному з нагоди завершення позачергового Святого Руку, присвяченого Божому Милосердю.

Цього року ініціатива «24 години для Господа» проходить під гаслом «Я милосердя прагну» (Мт 9,13). Зважаючи на те, що на 25 березня запланований душпастирський візит Папи Франциска до Мілану, в Римській дієцезії, вона розпочнеться покутним богослужінням, яке Святіший Отець очолить у п’ятницю, 17 березня, о 17-й годині місцевого часу в Базиліці Святого Петра у Ватикані. Під час покутного молебеня, яке включатиме індивідуальну сповідь та адорацію, Папа Франциск також сповідатиме вірних.

Натомість, протягом доби між 24 та 25 березня, у центрі Риму, як і в інших дієцезіях світу, будуть відчинені деякі храми, де вірні зможуть посповідатися і взяти участь в Адорації Пресвятих Дарів.

Джерело: uk.radiovaticana.va

 
ico-right-201
ico-right-202
ico-right-203
ico-right-204