Свідоцтва про EWTN

Коли я навчався у Римі, то у вільні хвилини намагався бувати на площі Святого Петра  й брати участь в Папських аудієнціях. Вони мене сильно вражали, особливо тоді, коли поряд проїжджав Святіший Отець.  Я ходив туди на них не лише від свого імені, але від імені тих осіб з нашої країни, які не мали змоги на них бути й слухати Понтифіка.  Я мріяв, щоб колись наш народ  зміг кожного тижня отримувати благословення Святішого Отця, бо ми впродовж довгих років переслідувань були позбавлені цього Божого благословення.  Але тоді, 10 років тому видавалося, що це є дуже далека мрія, щоб в нас в Україні могли бути католицьке радіо і телебачення, щоб завдяки ним наш народ міг переживати те, що я переживав у Римі. Я міг лише за це молитися до Господа…

Сьогодні, коли завершився візит Святішого Отця в Мексику і на Кубу, який ми перший раз транслювали наживо як в мережі «Воля-кабель», так і через Інтернет, з впевненістю можу сказати, що впродовж цих 5-ти днів постійних трансляцій все таки, завдяки телебаченню EWTN, я був ще ближче до Святішого Отця, ніж тоді, коли стояв віддалений від нього в юрбі на площі Св. Петра.  Мені здається, що, навіть, тепер іще ближче, ніж коли працював  впродовж 6-ти років в Апостольській Нунціатурі в Україні, де сама праця вимагала з пильністю вчитуватися в його повчання і промови. Телебачення EWTN мене змушує, особливо під час таких трансляцій «наживо», коли потрібно перекладати тексти, усім своїм єством вчуватися в голос Святішого Отця, в  його думки, його жести. Таку унікальну нагоду дає мені особисто й іншим телебачення EWTN, і я безмірно радий що воно є в Україні!

О. Павло Вишковський ОМІ

В людей, які не мають можливості перебувати у християнських спільнотах та духовно розвиватися з’явилася можливість краще пізнавати Господа та зростати у вірі.

Наталія Євчук

Католицький телеканал – це один з кращих католицьких медіаресурсів

Оксана Ботвін

Каждый день в молитве, не выходя из дома. Ощутить на себе благодати, подаренные Богородицей.

Галина Пугачова

Дуже вдячна за можливість бути присутній на Божих службах, так як знаходжусь в Ізраїлі і не завжди маю можливість відвідати костел.

Яніна Смірнова

Я дуже люблю дивитися ваш телеканал він дуже цікавий і я вже досить довгий час дивлюся тільки його 🙂 Так тримати дуже хороший у вас канал.

Мар'ян

Хочу сказати, що «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN) – це чудова можливість поглиблювати свою віру, черпати сили на кожен день, дізнаватися про нові факти і цікаві події з життя Церкви. Тішуся з того, що можу допомагати телебаченню як волонтер.

Оскільки я студентка і приїхала до столиці з іншого міста, то для мене надзвичайно важливо, що можу прийти в спокійне, затишне місце, де працюють приємні, привітні, мудрі люди, які завжди підтримають, щось порадять, скажуть добре слово. Це місце, де я насамперед збагачуюся духовно, а також розвиваю свої здібності і здобуваю нові навички. З упевненістю можу назвати КМЦ, при якому діє EWTN, своєю другою домівкою.

Тому я відчуваю, наскільки важливим є цей канал насамперед для тих людей, які з різних причин не можуть відвідувати храм, переглядати християнські передачі, а також і для тих, котрі не знають Церкви. Волонтером я є тому, що Бог приходить і говорить по-різному, часто саме до людей невіруючих, до тих, хто збився з правильного шляху у житті. Тож маємо можливість допомогти цим людям, а також зробити внесок у розвиток католицьких ЗМІ в Україні.  Це справа, від якої я отримую задоволення, і знаю, що вона не буде марною.

Також дякую за молитву, яка постійно лунає за нас. Вона є дуже потрібною і відчувається в повсякденному житті. Юлія Кокиза, Шаргород

Київ

“Телебачення Віковічного Слова (EWTN) – це любляче Боже молосердя і дар, який допоміг мені особливо на шляху повернення до Віри. EWTN власне докорінно змінило моє життя. Коли я жила в Сполучених Штатах Америки в 2004 році, я дивилася передачі Матері Анджеліки, де вона говорила Істину, знайому мені глибоко в душі… робила цю Істину приємнішою для сприйняття завдяки веселому гумору та своїй простій натурі. В ті часи я переживала великі потрясіння і складнощі, та не могла з ними впоратися. Я жила в повній темряві. Але Матір Анджеліка та інші передачі EWTN допомогли мені зрозуміти, що шлях, яким я йшла, був не тим, який Бог запланував для мене. Через Святого Духа EWTN показав перспективу, допоміг осмислити своє життя та дав мужність зробити в житті необхідні зміни, щоб бути справжньою та разом з Богом. Я вдячна, що EWTN і зараз допомагає мені розвиватися та поглиблювати свою Віру. Так багато належить вивчити! І я готова до більшого. Молюся за рясні благословення та милості для Телебачення Віковічного Слова в Україні, щоб воно увійшло в життя людей, які загубили себе, котрі страждають чи є засліплені, як колись і я” Лілія Коваленко, Детройт (США)