Наша історія

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.0.92″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

Eternal Word Television Network – це всесвітня католицька мережа кабельного телебачення, заснована у 1980 році монахинею Матір’ю Марією Анжелікою від Благовіщення, яка транслює християнські програми через телебачення, радіо, Інтернет.

Українська версія Телебачення Віковічного Слова (“EWTN Україна”) розпочала своє мовлення в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – 8 грудня 2011 р. В EWTN Україна служать священики зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, Малі Сестри Непорочного Серця Марії (гоноратки) та миряни. Чисельна група Друзів та волонтерів допомагає у розвитку Телебачення своїми молитвами, пожертвами та служінням.

Телебачення EWTN в Україні може існувати лише завдяки пожертвам тих, котрі спроможні поділитися з нами своєю добротою, датком і серцем.
Допоможи і ти, якщо хочеш, щоб воно існувало!

Пожертви можна надсилати на Картку Приватбанку 5169 3305 2170 7486 (Телебачення Віковічного Слова)

Нехай Господь винагородить Вам!

 

 

Коротка історія Всесвітньої мережі EWTN

Розвиток

У 1970-х мати Анжеліка була викладачем і випускала освітні аудіо- та відеокасети, вона була частим гостем на місцевій WBMG станції (раніше WIAT), а також на шоу на Christian Broadcasting Network та Trinity Broadcasting Network. Після декількох інтерв’ю у Чикаго, вона вирішила створити свою власну мережу: «Я увійшла і побачила, що це була просто маленька студія, і я пам’ятаю, як стояла у дверях і думала, що це не займе багато часу, щоб Блага Вість досягла людських сердець. Я просто стояла, і говорила до Господа: «Господи, я повинна створити цю студію».

Мати Анжеліка придбала ліцензію на супутникове мовлення і EWTN розпочало своє віщання 15 серпня 1981 р. з чотирьох годин щоденного ефіру, у якому лунали її власне шоу – «Мати Анжеліка Live» (ефір два рази на тиждень), недільної Меси та огляд старих католицьких програм, таких як програма архієпископа Фултона Дж. Шина «Мета, заради якої варто жити». Решту часу було заповнено програмами, підготовленими єпархіями по всій країні і шоу з протестантських джерел, що за словами мати Анжеліки були узгоджені з принципами Католицької Церкви, а також транслюванням програм для дітей, таких як «Joy Junction» (Веселе перехрестя) і «Фабрика Sunshine» (Сонячне світло). Близько однієї третини ефірного часу приділялося мирським передачам, таким як «Білл Косбі Шоу», перегляд фільмів та кулінарні і західні тематичні шоу.

Світський зміст поступово знижується з 1986 по 1988 рік. EWTN розпочала цілодобове мовлення. На даний момент EWTN запровадила щоденну молитву на Розарії і додала ряд освітніх програм. Виробництво нових програм поступово збільшується. Св. Меса, яка раніше виходила в ефір раз на тиждень, з 1991 року стала виходити в ефір щодня. Трансляція відбувається з каплиці на території монастиря. З цього моменту всі шоу з некатолицьких джерел були зняті.

Радіо

У 1992 році EWTN створила найбільшу приватну короткохвильову радіостанцію WEWN в районі Бірмінгема. У 2004 році EWTN оголосила про укладення угоди з Sirius Satellite Radio.

В Україні EWTN розпочало мовлення 7 грудня 2011 р.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]