додомуНовиниСвята Клара з Ассізі – покровителька телебачення

Свята Клара з Ассізі – покровителька телебачення

Св. Клара народилася у 1193 році в Ассізі (Італія). В молодому віці захопилася ідеалами св. Франциска. Йдучи його слідами, започаткувала жіночий орден. Понад 40 років вона жила чернечим життям, сповненим смирення та убогості. Померла 11 серпня 1253 року.

Під кінець свого життя у ніч Різдва Христового, втомлена та хвора, залишилася у своєму ліжку. Однак отримала благодать бачення і слухання Пастерки, яку у віддаленому храмі в Гречіо відправляли Франциск та його брати. Коли сестри повернулися додому після богослужіння, Клара розповіла їм про все що бачила у своїй келії, що згоджувалося з реальними подіями. Саме  з огляду на цей факт Католицька Церква обрала св. Клару покровителькою телебачення.

За заступництвом Святої Клари довіряємо Богові усіх працівників телебачення в Україні а особливо працівників, волонтерів, добродіїв та глядачів католицького “Телебачення Віковічного Слова”:

Свята Кларо, покровителько телебачення як однієї зі складових засобів масової інформації, просимо тебе, заступайся у Бога за всіма працівниками телебачення. Випроси для них потрібні благодаті, щоб вони виконували свої обов’язки гідно й відповідально. Пильнуй за тим, щоб інформаційні передачі надавали правдиву інформацію, і щоб усі програми й фільми сприяли вихованню молодого покоління в дусі гуманних і християнських цінностей. Амінь.

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ