Телепрограма

0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30  Молитва Ангел Госопдній з Папою (Повтор)
4:00 Катези “ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментра до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.15
5:30 П’ять стовпів духовного життя с.1
6:00 Фільм ” Молодіжний фестиваль Подих Життя”
6:30 Місіонер убогих с.2
7:00 Розарій (частина радісна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.15
8:00 Притчі Ісуса с.2
8:30 Супер книга “Цариця Естера”
9:00 Ми католики с.9
9:30 Пригоди робіка с.1
10:00 Фільм “Молодіжний фестиваль Подих Життя”
10:30 Пять стовпів духовного життя с.1
11:00 Коментра до Божого Слова
11:15 У дзеркалі Йосипа с.15
11:30 Притчі Ісуса с.7
12:00 Молитва Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (повтор)
12:20 Роздуми о. Лео Кліфорда
12:30 Пять стовпів духовного життя с.1
13:00 Розарій (частина радісна)
13:30 Супер книга “Цариця Естера”
14:00 Ми католики с.9
14:30 Пригоди робіка с.1
15:00 Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Фільм “Молодіжний фестиваль Подих Життя”
17:00 Пять стовпів духовного життя с.1
17:30 Місіонер убогих с.2
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском(повтор)
18:20 Роздуми о. Лео Кліфорда
18:30 Супер книга “Цариця Естера”
19:00 Ми кактолики с.9
19:30 Пригоди робіка с.1
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Фільм ” Молодіжний фестиваль Подих Життя”
21:30 Притчі Ісуса с.7
22:00 Перерва в ефірі
0:00  MOTHER ANGELICA LIVE CLASSICS  (англійською мовою).
1:00 THE HOLY ROSARY WITH MOTHER ANGELICA (англійською мовою).
1:30 DAILY MASS (Повтор) (англійською мовою).
2:00 DECISION POINT (англійською мовою)
3:00 BATTLE READY (англійською мовою).
3:30   AT HOME WITH JIM AND JOY  (англійською мовою).
4:00 CHAPLET OF DIVINE MERCY
5:00 REFLECTIONS WITH FR. LEO CLIFFORD (англійською мовою).
5:20  THE INTERNATIONAL ROSARY
5:30  MY CATHOLIC FAMILY (англійською мовою)
6:00 He dared speak the truth: Dietrich von Hildebrand and the Third Reich (Наважився говорити правду) (англійською мовою).
6:30 The Holy Land Rosary (Розарій на Святій Землі) (англійською мовою).
7:00 Chaplet of St. Michael (Коронка до Архангела Михаїла) (англійською мовою).
7:30 EWTN LIVE encore (Спеціальний випуск EWTN) (англійською мовою).
8:00 WOMEN OF GRACE (англійською мовою)
 9:00 Супер книга “Йоан Христитель”
9:30 Ми католики с.10
10:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
11:00 Голос Папи
11:15 Катехези “ІІБожа Заповідь”
11:40 Пошта о. Лаврентія
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Голос Папи
12:15 Роздуми о. Кліфорда
12:30 Притчі Ісуса с.8
13:00 Розарій (частина скорботна)
13:30 Супер книга “Йоан Христитель”
14:00 Ми католики с.10
14:30 Пригоди Робіка с.2
15:00 Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до св. Божого Милосердя
16:30 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
17:30 Пять стовпів духовного життя с.2
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:05 Голос Папи
18:10 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
18:30 Супер книга “Йоан Христитель”
19:00 Ми католики с.10
19:30 Пригоди Робіка с.2
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Голос Папи
21:20 Літанія до св. Йосифа
21:30 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
21:40 Пошта о. Лаврентія
22:00 Голос Папи
22:30 Коментар до Божого слова
22:45 У дзерка Йосипа с.16
23:00 Місіонер убогих с.3
23:30 Розарій (частина скорботна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці EWTN ( повтор)
2:00 Місіонер убогих с.4
2:30 Фільм ” Владислав Буковінський”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Аудієнція з Папою Франциском
4:00 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.16
5:30 Крок до мети(повтор)
6:00 Фільм ” Владислав Буковнський”
6:30 Місіонер убогих с.4
7:00 Розарій (частина славна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.16
8:00 Крок до мети
8:30 Супер книга”Павло та потоплення корабля”
9:00 Мої маленькі Ангели с.1
9:30 Пригоди Робіка с.3
10:00 Фільм ” Владислав Буковінський”
10:30 Коментар до Божого Слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с.16
11:00 Притчі Ісуса с.9
11:30 Крок до мети(повтор)
12:00 Аудієнція з Папою Франциском (повтор)
12:15 Роздуми о. Кліфорда
12:30 Пять стовпів духовного життя с.3
13:00 Розарій (частина славна)
13:30  Супер книга ” Павло та потоплення корабля”
14:00 Мої маленькі Ангели с.1
14:30 Пригоди Робіка с.3
15:00 Свята Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до св. Архангела Михаїла
16:30 Фільм ” Владислав Буковінський”
17:00 Пять стовпів духовного життя с.3
17:30 Крок до мети (повтор)
18:00 Аудієнція з Папою Франциском ( повтор)
18:30 Супер книга “Павло та потоплення корабля”
19:00 Мої маленькі Ангели с.1
19:30 Пригоди Робіка с.3
20:00 Меса з каплиці ЕWTN (повтор)
21:00 Фільм ” Владислав Буковінський”
21:30 Крок до мети (повтор)
22:00 Аудієнція з Папою Франциском (повтор)
22:30 Коментар до Божого Слова
22:45 У дзеркалі Йосипа с.16
23:00 Місіонер убогих с.4
23:30 Розарій (частина славна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці EWTN (повтор)
2:00 Місіонер убогих с.5
2:30 Фільм “Я хліб життя – Адорація”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Молитва “Ангел Господній” з Папою (Повтор)
4:00 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.17
5:30 Пять стовпів духовного життя с.4
6:00 Фільм “Я хліб життя – Адорація”
6:30 Місіонер убогих с.5
7:00 Розарій (частина світла)
7:30 Коментар до Божого слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.17
8:00 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
8:15 Пошта о.Лаврентія
8:30 Супер книга “Йов”
9:00 Мої маленькі Ангели с.2
9:30 Пригоди Робіка с.4
10:00 Фільм ” Я хліб життя – Адорація”
10:30 Коментар до Божого слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с.17
11:00 Притчі Ісуса с.10
11:30 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
11:45 Пошта о. Лаврентія
12:00 Адорація Пресвятих Дарів з каплиці EWTN(наживо)
13:00 Розарій (частина світла)
13:30 Супер книга” Йов”
14:00 Мої маленькі Ангели с.2
14:30 Пригоди Робіка с.4
15:00 Свята Меса з Каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Фільм ” Я хліб життя – Адорація”
17:00 Пято стовпів духовного життя с.4
17:30 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою (повтор)
18:15 Пошта о. Лаврентія
18:30 Супер книга” Йов”
19:00 Мої маленькі Ангели с.2
19:30 Пригоди Робіка с.4
20:00 Свята Меса з храму святого Олександра ( повтор)
21:00 Фільм ” Я хліб життя – Адорація”
21:30 Пято стовпів духовного життя с.4
22:00 Молитва “Ангел Господній ”  з Папою (повтор)
22:30 Коментар до Божого слова
22:45 У дзеркалі Йосипа с.17
23:00 Місіонер убогих с.5
23:30 Розарій (частина світла)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з капліци EWTN (повтор)
2:00 Місіонер убогих с.6
2:30 ФІльм “Редемптористки”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Голос Папи (повтор)
3:45 Роздуми о. Кліфорда
4:00 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.18
5:30 Крок до мети (повтор)
6:00 Фільм “Редемптористки”
6:30 Хресна Дорога
7:00 Розарій (частина скорботна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.18
8:00 Хресна Дорога
8:30 Супер книга “Ковчег Ноя”
9:00 Мої маленькі Ангели с.3
9:30 Пригоди Робіка с.5
10:00 ФІльм “Редемптористки”
10:30 Коментар до Божого Слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с.18
11:00 Притчі Ісуса с.11
11:30 Крок до мети
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Роздуми о. Кліфорда
12:15 Голос Папи
12:30 Пять стовпів духовного життя с.5
13:00 Розарій (частина скорботна)
13:30 Супер книга “Ковчег Ноя”
14:00 Мої маленькі Ангели с.3
14:30 Пригоди Робіка с.5
15:00 Свята Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Хресна Дорога
17:00 Фільм ” Редемптористки”
17:30 Голос Папи
17:45 Роздуми о. Кліфорда
18:00 Хресна Дорога
18:30 Супер книга “Ковчег Ноя”
19:00 Мої маленькі Ангели с.3
19:30 Пригоди Робіка с.5
20:00 Свята Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 ФІльм “Редемптористки”
21:30 Пять стовпів духовного життя с.5
22:00 Голос Папи
22:15 Коментар до Божого Слова
22:30 У дзеркалі Йосипа с.18
22:45 Роздуми о. Кліфорда
23:00 Хресна Дорога
23:30 Розарій (частина скорботна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
2:00 Місіонер убогих с.7
2:30 Фільм ” Антоній Хоміцький”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Аудієнція з Папою (повтор)
4:00 Катехеза”ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
5:00 Коментар до Божого слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.19
5:30 Пять стовпів духовного життя с.5
6:00 Ток  шоу” Відверті розмови” (повтор)
7:00 Розарій (частина радісна)
7:30 Коментар до Божого слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.19
8:00 Аудієнція з Папою (повтор)
8:20 Живе Слово
8:30 Супер книга ” Гедеон”
9:00 Мої маленькі Ангели с.4
9:30 Пригоди Робіка с.6
10:00 Ток ” Відверті розмови”( повтор)
11:00 Коментар до Божого слова
11:15 У дзеркалі Йосипа с.19
11:30 Пять стовпів духовного життя с.5
12:00 Аудієнція з Папою (повтор)
12:20 Живе Слово
12:30 Місіонер убогих с.6
13:00 Розарій (частина радісна)
13:30 Супер книга ” Гедеон”
14:00 Мої маленькі Ангели с.4
14:30 Пригоди Робіка с.6
15:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
17:30 Пять стовпів духовного життя с.5
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:05  Живе слово
18:15 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
18:30 Супер книга ” Гедеон”
19:00 Мої маленькі Ангели с.4
19:30 Пригоди Робіка с.6
20:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
21:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
22:00 Живе Слово
22:10 Пошта о. Лаврентія
22:20 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
22:30 Аудієнція з Папою
23:00 Місіонер убогих с.6
23:30 Розарій (частина радісна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з каплиці (EWTN)
2:00 Живе Слово
2:10 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
2:30 Відверті Розмови (повтор)
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Голос Папи
4:00 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія”
5:00 Живе Слово
5:15  У дзеркалі Йосипа с.20
5:30 Пять стовпів духовного життя с.6
6:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
7:00 Розарій (частина славнв)
7:30 Живе Слово
7:45 У дзеркалі Йосипа с.20
8:00 Коментар до Божого слова
8:10 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
8:30 Супер книга “Відречення Петра”
9:00 Мої маленькі Ангели с.5
9:30 Пригоди Робіка с.7
10:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (наживо)
12:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
13:00  Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (наживо)
13:30 Супер книга “відречення Петра”
14:00 Мої маленькі Ангели с.5
14:30 Пригоди Робіка с.7
15:00 Коронка до Божого Милосердя
15:30 Концерт класичної музики
16:40 Живе Слово
17:00 Ток шоу “Відверті розмови” (повтор)
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (повтор)
18:20 Живе Слово
18:30 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
20:30 Супер книга “Відречення Петра”
21:00 Концерт класичної музики
21:50 Живе Слово
22:00 Божественна Літургія УГКЦ
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30  Молитва Ангел Госопдній з Папою (Повтор)
4:00 Катези “ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментра до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.8
5:30 Маленька квітка с.8
6:00 Фільм ” Альба”
6:30 Чисте життя с.8
7:00 Розарій (частина радісна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.8
8:00 Притчі Ісуса с.2
8:30 Супер книга “Створення світу”
9:00 Ми католики с.2
9:30 Супер книга “Випробування”
10:00 Фільм “Альба”
10:30 Маленька квітка с.8
11:00 Коментра до Божого Слова
11:15 У дзеркалі Йосипа с.8
11:30 Притчі Ісуса с.2
12:00 Молитва Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (повтор)
12:20 Роздуми о. Лео Кліфорда
12:30 Чисте життя с.8
13:00 Розарій (частина радісна)
13:30 Супер книга “Створення світу”
14:00 Ми католики с.2
14:30 Супер книга “Випробування”
15:00 Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Фільм “Альба”
17:00 Чисте життя с.8
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском(повтор)
18:20 Роздуми о. Лео Кліфорда
18:30 Супер книга “Створення світу”
19:00 Ми кактолики с.2
19:30 Супер книга “Випробування”
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Фільм ” Альба”
21:30 Притчі Ісуса с.2
22:00 Перерва в ефірі
0:00  MOTHER ANGELICA LIVE CLASSICS  (англійською мовою).
1:00 THE HOLY ROSARY WITH MOTHER ANGELICA (англійською мовою).
1:30 DAILY MASS (Повтор) (англійською мовою).
2:00 DECISION POINT (англійською мовою)
3:00 BATTLE READY (англійською мовою).
3:30   AT HOME WITH JIM AND JOY  (англійською мовою).
4:00 CHAPLET OF DIVINE MERCY
5:00 REFLECTIONS WITH FR. LEO CLIFFORD (англійською мовою).
5:20  THE INTERNATIONAL ROSARY
5:30  MY CATHOLIC FAMILY (англійською мовою)
6:00 He dared speak the truth: Dietrich von Hildebrand and the Third Reich (Наважився говорити правду) (англійською мовою).
6:30 The Holy Land Rosary (Розарій на Святій Землі) (англійською мовою).
7:00 Chaplet of St. Michael (Коронка до Архангела Михаїла) (англійською мовою).
7:30 EWTN LIVE encore (Спеціальний випуск EWTN) (англійською мовою).
8:00 WOMEN OF GRACE (англійською мовою)
 9:00 Супер книга “Яків та Ізав”
9:30 Ми католики с.3
10:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
11:00 Голос Папи
11:15 Катехези “ІІБожа Заповідь”
11:40 Пошта о. Лаврентія
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Голос Папи
12:15 Роздуми о. Кліфорда
12:30 Притчі Ісуса с.3
13:00 Розарій (частина скорботна)
13:30 Супер книга “Яків та Ізав”
14:00 Ми католики с.3
14:30 Супер книга “Вавилонська неволя”
15:00 Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до св. Божого Милосердя
16:30 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
17:30 Маленька квітка с.9
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:05 Голос Папи
18:10 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
18:30 Супер книга “Яків та Ізав”
19:00 Ми католики с.3
19:30 Супер книга “Вавилонська неволя”
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Голос Папи
21:20 Літанія до св. Йосифа
21:30 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
21:40 Пошта о. Лаврентія
22:00 Голос Папи
22:30 Коментар до Божого слова
22:45 У дзерка Йосипа с.9
23:00 Чисте життя с.9
23:30 Розарій (частина скорботна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці EWTN ( повтор)
2:00 Чисте життя с.9
2:30 Фільм ” Ян Крапан”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Аудієнція з Папою Франциском
4:00 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.10
5:30 Крок до мети
6:00 Фільм ” Ян Крапан”
6:30 Чисте життя с.10
7:00 Розарій (частина славна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.10
8:00 Крок до мети
8:30 Супер книга”Десять Божих Заповідей”
9:00 Ми католики с.4
9:30 Супер книга”Давид і Голіаф”
10:00 Фільм ” Ян Крапан”
10:30 Коментар до Божого Слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с.10
11:00 Притчі Ісуса с.4
11:30 Крок до мети
12:00 Аудієнція з Папою Франциском
12:15 Роздуми о. Кліфорда
12:30 Маленька квітка с. 10
13:00 Розарій (частина славна)
13:30  Супер книга ” Десять Божих Заповідей”
14:00 Ми католики с.4
14:30 Супер книга ” Давид і Голіаф”
15:00 Свята Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до св. Архангела Михаїла
16:30 Фільм ” Ян Крапан”
17:00 Маленька квітка с. 10
17:30 Аудієнція з Папою Франциском
18:00 Крок до мети
18:30 Супер книга “Десять Божих Заповідей”
19:00 Ми католики с.4
19:30 Супер книга” Давид і Голіаф”
20:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (наживо)
21:00 Фільм ” Ян Крапан”
21:30 Крок до мети
22:00 Аудієнція з Папою Франциском
22:30 Коментар до Божого Слова
22:45 У дзеркалі Йосипа с.10
23:00 Чисте життя с.10
23:30 Розарій (частина славна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці EWTN (повтор)
2:00 Чисте життя с.11
2:30 Фільм “Родина Бієляк”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Молитва “Ангел Господній” з Папою (Повтор)0
4:00 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.11
5:30 Маленька квітка с.11
6:00 Фільм “Родина Бієляк”
6:30 Чисте життяс.11
7:00 Розарій (частина світла)
7:30 Коментар до Божого слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.11
8:00 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
8:15 Пошта о.Лаврентія
8:30 Супер книга “Історія Даниїла”
9:00 Ми католики с.5
9:30 Супер книга “Зцілення паралітика”
10:00 Фільм ” Родина Бієляк”
10:30 Коментар до Божого слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с.11
11:00 Притчі Ісуса с.5
11:30 Катехеза ” ІІ  Божа Заповідь”
11:45 Пошта о. Лаврентія
12:00 Адорація Пресвятих Дарів з каплиці EWTN(наживо)
13:00 Розарій (частина світла)
13:30 Супер книга” Історія Даниїла”
14:00 Ми католики с.5
14:30 Супер книга ” Зцілення паралітика”
15:00 Свята Меса з Каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Фільм ” Родина Бієляк”
17:00 Маленька квітка с.11
17:30 Молитва “Ангел Господній” з Папою (повтор)
18:00 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
18:15 Пошта о. Лаврентія
18:30 Супер книга” Історія Даниїла”
19:00 Ми католики с.5
19:30 Супер книга” Зцілення паралітика”
20:00 Свята Меса з храму святого Олександра ( повтор)
21:00 Фільм ” Родина Бієляк”
21:30 Маленька квітка с.11
22:00 Молитва “Ангел Господній ”  з Папою (повтор)
22:30 Коментар до Божого слова
22:45 У дзеркалі Йосипа с.11
23:00 Чисте життя с.11
23:30 Розарій (частина світла)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з капліци EWTN (повтор)
2:00 Чисте життя с.12
2:30 ФІльм “Антоній Хоміцький”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Голос Папи
4:00 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”0
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.12
5:30 Маленька квітка с.12
6:00 Фільм “Антоній Хоміцький”
6:30 Хресна Дорога
7:00 Розарій (частина скорботна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.12
8:00 Хресна Дорога
8:30 Супер книга “Вїзд Ісуса в Єрусалим”
9:00 Ми католики с.6
9:30 Супер книга “Навернення св. Павла”
10:00 ФІльм “Антоній Хоміцький”
10:30 Коментар до Божого Слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с.12
11:00 Притчі Ісуса с.6
11:30 Крок до мети
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Роздуми о. Кліфорда
12:15 Голос Папи
12:30 Маленька квітка с.12
13:00 Розарій (частина скорботна)
13:30 Супер книга “Вїзд Ісуса в Єрусалим”
14:00 Ми католики с.6
14:30 Супер книга “Навернення св. Павла”
15:00 Свята Меса з каплиці EWTN
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Хресна Дорога
17:00 ФІльм “Антоній Хоміцький”
17:30 Голос Папи
18:00 Хресна Дорога
18:30 Супер книга “Вїзд Ісуса в Єрусалим”
19:00 Ми католики с.6
19:30 Супер книга “Навернення св. Павла”
20:00 Свята Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 ФІльм “Антоній Хоміцький”
21:30 Маленька квітка с.12
22:00 Голос Папи
23:00 Хресна Дорога
23:30 Розарій (частина скорботна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
2:00 Місіонер убогих с.1
2:30 Фільм ” Молодіжний фестиваль Подих життя”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Аудієнція з Папою
4:00 Катехеза”ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
5:00 Коментар до Божого слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с.13
5:30 Маленька квітка с.13
6:00 Ток  шоу” Відверті розмови” (повтор)
7:00 Розарій (частина радісна)
7:30 Коментар до Божого слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.13
8:00 Аудієнція з Папою
8:20 Живе Слово
8:30 Супер книга ” Остаточна битва Добра і зла”
9:00 Ми католики с.7
9:30 Супер книга “Йона”
10:00 Ток ” Відверті розмови”
11:00 Коментар до Божого слова
11:15 У дзеркалі Йосипа с.13
11:30 Крок до Мети
12:00 Аудієнція з Папою
12:20 Живе Слово
12:30 Місіонер убогих с.1
13:00 Розарій (частина радісна)
13:30 Супер книга ” Остаточна битва Добра і зла”
14:00 Ми католики с.7
14:30 Супер книга “Йона”
15:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
17:30 Маленька квітка с.13
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:05  Живе слово
18:15 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
18:30 Супер книга ” Остаточна битва Добра і зла”
19:00 Ми католики с.7
19:30 Супер книга “Йона”
20:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
21:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
22:00 Живе Слово
22:10 Пошта о. Лаврентія
22:20 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
22:30 Аудієнція з Папою
23:00 Місіонер убогих с.1
23:30 Розарій (частина радісна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з каплиці (EWTN)
2:00 Живе Слово
2:10 Катехеза ” ІІ Божа Заповідь”
2:30 Відверті Розмови
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Голос Папи
4:00 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія”
5:00 Живе Слово
5:15  У дзеркалі осипа с.14
5:30 Маленька квітка с.14
6:00 Ток шоу ” Відверті розмови”
7:00 Розарій (частина славнв)
7:30 Живе Слово
7:45 У дзеркалі Йосипа с.14
8:00 Коментар до Божого слова
8:10 Катехеза “ІІ Божа Заповідь”
8:30 Супер книга “Йосип і сини Фараона”
9:00 Ми католики с.8
9:30 Супер книга “Рахав та стіни Єрихона”
10:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (наживо)
12:00 Ток шоу ” Відверті розмови” (повтор)
13:00  Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (наживо)
13:30 Супер книга “Йосип і сини Фараона”
14:00 Ми католики с.8
14:30 Супер книга “Рахав та стіни Єрихона”
15:00 Коронка до Божого Милосердя
15:30 Концерт класичної музики
16:40 Живе Слово
17:00 Ток шоу “Відверті розмови” (повтор)
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (повтор)
18:20 Живе Слово
18:30 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
20:30 Супер книга “Йосип і сини Фараона”
21:00 Концерт класичної музики
21:50 Живе Слово
22:00 Божественна Літургія УГКЦ