Телепрограма

0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30  Молитва Ангел Госопдній з Папою (Повтор)
4:00 Катези “ІV Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментра до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с. 21
5:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 3
6:00 Фільм “о. Ян Крапан”
6:30 Твоє покликання с.7
7:00 Розарій (частина радісна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с.21
8:00 Християнські музичні твори
8:30 Супер книга “Випробування”
9:00 Мої маленькі ангели с.6
9:30 Пригоди робіка с.18
10:00 Фільм “о. Ян Крапан””
10:30 Твоє покликання с. 7
11:00 Коментра до Божого Слова
11:15 У дзеркалі Йосипа с.21
11:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 3
12:00 Молитва Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском (повтор)
12:20 Роздуми о. Лео Кліфорда
12:30 Місіонер убогих с.4
13:00 Розарій (частина радісна)
13:30 Супер книга “випробування”
14:00 Мої маленькі ангели с.6
14:30 Пригоди робіка с.18
15:00 Меса з каплиці EWTN
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Фільм “о. Ян Крапан””
17:00 Твоє покликання с.7
17:30 Місіонер убогих с.4
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою Франциском(повтор)
18:20 Роздуми о. Лео Кліфорда
18:30 Супер книга “Випробування”
19:00 Мої маленькі ангели с.6
19:30 Пригоди робіка с.18
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Фільм “о. Ян Крапан”
21:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 3
22:00 Перерва в ефірі
0:00  MOTHER ANGELICA LIVE CLASSICS  (англійською мовою).
1:00 THE HOLY ROSARY WITH MOTHER ANGELICA (англійською мовою).
1:30 DAILY MASS (Повтор) (англійською мовою).
2:00 DECISION POINT (англійською мовою)
3:00 BATTLE READY (англійською мовою).
3:30   AT HOME WITH JIM AND JOY  (англійською мовою).
4:00 CHAPLET OF DIVINE MERCY
5:00 REFLECTIONS WITH FR. LEO CLIFFORD (англійською мовою).
5:20  THE INTERNATIONAL ROSARY
5:30  MY CATHOLIC FAMILY (англійською мовою)
6:00 He dared speak the truth: Dietrich von Hildebrand and the Third Reich (Наважився говорити правду) (англійською мовою).
6:30 The Holy Land Rosary (Розарій на Святій Землі) (англійською мовою).
7:00 Chaplet of St. Michael (Коронка до Архангела Михаїла) (англійською мовою).
7:30 EWTN LIVE encore (Спеціальний випуск EWTN) (англійською мовою).
8:00 WOMEN OF GRACE (англійською мовою)
 9:00 Супер книга “Яків та Ізав”
9:30 Мої маленькі ангели с.7
10:00 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). Інститут Богословських Наук (повтор)
11:00 Голос Папи
11:15 Катехеза ” V Божа Заповідь”
11:30 Пошта о. Лаврентія
11:45 Роздуми о. Кліфорда
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:10 Голос Папи
12:30 Вечеря Агнця с.10
13:00 Розарій (частина скорботна)
13:30 Супер книга “Яків та Ізав”
14:00 Мої маленькі ангели с.7
14:30 Пригоди робіка с.19
15:00 Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до св. Божого Милосердя
16:30 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). Інститут Богословських Наук (повтор)
17:30 Маленька квітка с.12
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:05 Голос Папи
18:15 Катехеза “V Божа Заповідь”
18:30 Супер книга “Яків та Ізав”
19:00 Мої маленькі ангели с.7
19:30 Пригоди робіка с.19
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Голос Папи
21:20 Літанія до св. Йосифа
21:30 Катехеза “V Божа Заповідь”
21:45 Пошта о. Лаврентія
22:00 Голос Папи
22:10 Роздуми о. Кліфорда
22:30 Коментар до Божого слова
22:45 У дзерка Йосипа с.22
23:00 Вечеря Агнця с.10
23:30 Розарій (частина скорботна)

 

0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці EWTN ( повтор)
2:00 Місіонер убогих с. 4
2:30 Вечеря Агнця с.11
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Аудієнція з Папою Франциском
4:00 Катехеза “Впровадження “
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Історія мого паломництва
5:15 Живе Слово
5:30 Твоє покликання с.3
6:00 Визначні моменти  вісторії церкви с. 4
6:30 Місіонер убогих с. 4
7:00 Розарій (частина славна)
7:30 Історія мого паломництва
7:45 Живе Слово
8:00 Християнські музичні твори
8:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 4
9:00 Мої маленькі ангели с.8
9:30 Пригоди робіка с.1
10:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (наживо)
11:00 Визначні моменти  вісторії церкви с. 4
11:30 Твоє покликання с.3
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Аудієнція з Папою Франциском (повтор)
12:20 Живе Слово
12:30 Місіонер убогих с. 4
13:00 Розарій (частина славна)
13:30 Супер книга “Вавилонська неваля”
14:00 Мої маленькі ангели с.8
14:30 Пригоди робіка с.1
15:00 Коронка до Божого Милосердя
15:20 Історія мого паломництва
16:10 Коронка до св. Архангела Михаїла
16:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 4
17:00 Твоє покликання с.3
17:30 Фільм ” Антоній Хоміцький”
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:10 Аудієнція з Папою Франциском ( повтор)
18:30 Супер книга “Вавилонська неваля”
19:00 Мої маленькі ангели с.8
19:30 Пригоди робіка с.1
20:00 Ток шоу “Відверті зозмови” (повтор)
21:00 Аудієнція з Папою Франциском (повтор)
21:20 Живе Слово
21:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 4
22:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
23:00 Історія мого паломництва
23:30 Розарій (частина славна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці EWTN (повтор)
2:00 Місіонер убогих с.5
2:30 Фільм “Йоан ПавлоІІ – Папа усіх “
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Молитва “Ангел Господній” з Папою (Повтор)
4:00 Катехеза “Сруктура”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с. 2
5:30 Твоє покликання с.4
6:00 Фільм “Йоан ПавлоІІ – Папа усіх “
6:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 5
7:00 Розарій (частина світла)
7:30 Коментар до Божого слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с. 2
8:00 Катехеза “Структура”
8:15 Пошта о.Лаврентія
8:30 Супер книга “Десять заповідей”
9:00 Мої маленькі ангели с.9
9:30 Пригоди робіка с. 2
10:00 Фільм “Йоан ПавлоІІ – Папа усіх “
10:30 Коментар до Божого слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с. 2
11:00 Визначні моменти  вісторії церкви с. 5
11:30 Катехеза “Структура”
11:45 Пошта о. Лаврентія
12:00 Адорація Пресвятих Дарів з каплиці EWTN(наживо)
13:00 Розарій (частина світла)
13:30 Супер книга “Десять заповідей”
14:00 Мої маленькі ангели с.9
14:30 Пригоди робіка с. 2
15:00 Свята Меса з Каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Фільм “Йоан ПавлоІІ – Папа усіх “
17:00 Твоє покликання с.4
17:30 Катехеза “Структура”
17:45 Роздуми о. Лео Кліффорда
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою (повтор)
18:15 Пошта о. Лаврентія
18:30 Супер книга “Десять заповідей”
19:00 Мої маленькі ангели с.9
19:30 Пригоди робіка с. 2
20:00 Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Фільм “Йоан ПавлоІІ – Папа усіх “
21:30 Місіонер убогих с.5
22:00 Твоє покликання с.4
22:30 Коментар до Божого слова
22:45 У дзеркалі Йосипа с.12
23:00 Визначні моменти  вісторії церкви с. 5
23:30 Розарій (частина світла)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з капліци EWTN (повтор)
2:00 Місіонер убогих с.6
2:30 Фільм “Альба”
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Голос Папи (повтор)
3:45 Роздуми о. Кліфорда
4:00 Катехеза ” І Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до св. Архангела Михаїла
5:00 Коментар до Божого Слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с. 3
5:30 Визначні моменти  вісторії церкви с. 4
6:00 Фільм ” Альба”
6:30 Хресна Дорога
7:00 Розарій (частина скорботна)
7:30 Коментар до Божого Слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с. 3
8:00 Хресна Дорога
8:30 Супер книга “Давид і Голіаф”
9:00 Мої маленькі ангели с.10
9:30 Пригоди робіка с. 3
10:00 ФІльм “Альба”
10:30 Коментар до Божого Слова
10:45 У дзеркалі Йосипа с. 3
11:00 Вечеря Агнця с.13
11:30 Місіонер убогих с.6
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Роздуми о. Кліфорда
12:15 Голос Папи
12:30 Твоє покликання с. 5
13:00 Розарій (частина скорботна)
13:30 Супер книга “Давид і Голіаф”
14:00 Мої маленькі ангели с.10
14:30 Пригоди робіка с. 3
15:00 Свята Меса з каплиці EWTN (наживо)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Хресна Дорога
17:00 Фільм ” Альба”
17:30 Катехеза “І Божа Заповідь”
17:45 Пошта о. Лаврентія
18:00 Хресна Дорога
18:30 Супер книга “Давид і Голіаф”
19:00 Мої маленькі ангели с.10
19:30 Пригоди робіка с. 3
20:00 Свята Меса з каплиці EWTN (повтор)
21:00 Фільм “Альба”
21:30 Вечеря Агнця с.13
22:00 Голос Папи
22:15 Коментар до Божого Слова
22:30 У дзеркалі Йосипа с. 3
22:45 Роздуми о. Кліфорда
23:00 Хресна Дорога
23:30 Розарій (частина скорботна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
2:00 Місіонер убогих с.7
2:30 Фільм “Фільм “о. Ян Крапан””
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Аудієнція з Папою (повтор)
4:00 Катехеза”II Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія
4:30 Коронка до Божого Милосердя
5:00 Коментар до Божого слова
5:15 У дзеркалі Йосипа с. 4
5:30 Визначні моменти в історії церкви с.7
6:00 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). ( повтор)
7:00 Розарій (частина радісна)
7:30 Коментар до Божого слова
7:45 У дзеркалі Йосипа с. 4
8:00 Аудієнція з Папою (повтор)
8:20 Живе Слово
8:30 Супер книга “Історія Даніїла”
9:00 Добрий монах 2
9:30 Пригоди робіка с.16
10:00 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). Кармель
11:00 Коментар до Божого слова
11:15 У дзеркалі Йосипа с. 4
11:30 Місіонер убогих с.7
12:00 Молитва “Ангел Господній”
12:05 Аудієнція з Папою (повтор)
12:20 Живе Слово
12:30 Твоє покликання с. 6
13:00 Розарій (частина радісна)
13:30 Супер книга “Історія Даніїла”
14:00 Добрий монах 2
14:30 Пригоди робіка с.16
15:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
16:00 Коронка до Божого Милосердя
16:30 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). (повтор)
17:30 Катехеза “IІ Божа Заповідь”
17:45 Пошта о. Лаврентія
18:00 Молитва “Ангел Господній”
18:05 Фільм “Фільм “о. Ян Крапан””
18:30 Супер книга “Історія Даніїла”
19:00 Добрий монах 2
19:30 Пригоди робіка с. 4
20:00 Свята Меса з Каплиці ЕWTN(повтор)
21:00 Ток шоу “Відверті розмови”  (повтор)
22:00 Живе Слово
22:10 Пошта о. Лаврентія
22:20 Катехеза “II Божа Заповідь”
22:30 Аудієнція з Папою
23:00 Визначні моменти в історії церкви с.6
23:30 Розарій (частина радісна)
0:00 Молитва “Ангел Господній”
0:05 Концерт класичної музики
1:00 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). Кармель
2:00 Живе Слово
2:10 Катехеза ” IІІ Божа Заповідь”
2:30 Визначні моменти в історії церкви с.2
3:00 Коронка до Божого Милосердя
3:30 Голос Папи
4:00 Катехеза “III Божа Заповідь”
4:15 Пошта о. Лаврентія”
4:30 Місіонер убогих с.8
5:00 Живе Слово
5:15  У дзеркалі Йосипа с. 5
5:30 Твоє покликання с.7
6:00 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор). (повтор)
7:00 Розарій (частина славнв)
7:30 Живе Слово
7:45  У дзеркалі Йосипа с.20
8:00 Коментар до Божого слова
8:15 Катехеза “II Божа Заповідь”
8:30 Супер книга “Різдво Христове”
9:00 Добрий монах с.3
9:30 Пригоди робіка с. 5
10:00 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (наживо)
11:30 Визначні моменти в історії церкви с.8
12:00 Ток шоу ” Відверті розмови”. Інститут Богословських Наук (повтор).  (повтор)
13:00 Голос Папи
13:20 Катехеза “III Божа Заповідь”
13:30 Супер книга “Різдво Христове”
14:00 Добрий монах с.3
14:30 Пригоди робіка с. 5
15:00 Коронка до Божого Милосердя
15:20 Концерт класичної музики
16:30 Живе Слово
16:40 Ток шоу “Відверті розмови” (повтор)
17:40 Катехеза “III Божа Заповідь”
18:00 Молитва “Ангел Господній” з Папою Фанциском
18:20  У дзеркалі Йосипа с. 5
18:30 Свята Меса з Конкатедрального Собору св. Олександра (повтор)
20:00 Супер книга “Різдво Христове”
20:30 Добрий монах с.3
21:00 Пригоди робіка с.5
21:30  У дзеркалі Йосипа с. 5
21:45 Живе Слово
22:00 Божественна Літургія УГКЦ