Наша історія

Телебачення Віковічного Слова в Україні (EWTN Україна) належить до всесвітньої медіамережі Eternal Word Television Network, що виготовляє і транслює теле- та  радіопередачі, а також продукує  друковані видання. Медіамережа EWTN була заснована в 1980 р. у США Матір’ю Марією Анжелікою від Благовіщення, PCPA (справжнє ім’я – Рита Антуанетта Ріццо). Телевізійне мовлення у світі почалося 15 серпня 1981 р. з гаража Монастиря Богоматері Ангелі

в в Айрондейлі, штат Алабама. І тепер в понад 150 млн. помешкань у 140 країнах світу входить сигнал всесвітньої мережі EWTN.

Українська версія Телебачення Віковічного Слова (EWTN Україна) розпочала своє мовлення в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – 8 грудня 2011 р. В EWTN Україна служать священники зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, Малі Сестри Непорочного Серця Марії (гоноратки) та миряни. Чисельна група Друзів та волонтерів допомагає у розвитку Телебачення своїми молитвами, пожертвами та служінням.

Телебачення EWTN в Україні може існувати лише завдяки пожертвам тих, котрі спроможні поділитися з нами своєю добротою, датком і серцем.

Допоможи і ти, якщо хочеш, щоб воно діяло та творило світ кращим!

Пожертви можна надсилати на Картку Приватбанку 5169 3305 2170 7486 (Телебачення Віковічного Слова)

Нехай Господь винагородить Вам!

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ