Медіа Місіонери

Проповідування Євангелії- це не лише завдання священиків та деяких осіб. Це- завдання кожного з нас. У виконуванні місії проповідування Євангелії, яку виконує телебачення, допомагають нам миряни які належать до “Медіа-Місіонерів Католицького телебачення”. Це- всесвітня спільнота, до якої належить багато тисяч осіб в різних країнах, що в різний спосіб співпрацює з нами.

Яким чином вони це роблять? Медіа-місіонери Католицького телебачення можуть співпрацювати з нами по-перше через молитву. Це найважливіше чого потребуємо, бо щоб виконувати нашу місію потребуємо Господньої благодаті. Медіа-місіонери моляться за нас довільною молитвою. По-друге медіа-місіонери можуть допомагати нам волонтерським служінням. Наприклад перекладаючи програми з англійської на українську мову, надсилаючи нам фото чи коротеньке відео з різних подій, свідками яких вони стали, чи в інший спосіб. По-третє медіа-місіонери можуть допомогти нам по-можливості своєю пожертвою.

Якщо бажаєш належати до Медіа-місіонерів Телебачення та співпрацювати з нами в будь-який спосіб просимо писати нам на адресу ewtn@ukr.net. Ми зі свого боку щоденно в каплиці що знаходиться на нашому телеканалі молимося за Медіа-місіонерів, а кожну першу п’ятницю місяця відправляємо Службу Божу за них та в усіх інтенціях які нам надсилають.