додомуНовиниХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛЬМ У ВІРТУАЛЬНІЙ РЕАЛЬНОСТІ ПОКАЖУТЬ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ

ХРИСТИЯНСЬКИЙ ФІЛЬМ У ВІРТУАЛЬНІЙ РЕАЛЬНОСТІ ПОКАЖУТЬ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ

Компанії MyndVR і HTC VIVE об’єдналися, щоб запропонувати людям похилого віку фільм у віртуальній реальності, заснований на Євангелії від Йоана, під назвою «7 чудес».

В одному з інтерв’ю засновник і генеральний директор MyndVR Кріс Бріклер повідомив: «Це один з найбільш творчих способів в історії людства – адаптувати Святе Письмо до сучасної технології віртуальної реальності. Наприклад, коли Ісус годує безліч людей, наші глядачі Глибоко занурюються в те, що відбувається, слухаючи Євангеліє від Йоана».

Джефф Таннікліфф, колишній генеральний секретар Світового євангельського альянсу і співзасновник Oikos International, зазначив: «На весіллі в Кані ви потрапляєте на свято, де добре одягнені гості сміються, танцюють, їдять і п’ють. У міру того, як відбувається чудо — перетворення води на вино, ви відчуваєте, ніби перебуваєте прямо там».

«Незалежно від того, куди нас приведуть технології, ніколи не зміниться той факт, що ми були створені та викуплені Богом, який любить нас. Бог знає, куди ми прямуємо, і він вже там», – повідомив Таннікліфф.

Джерело: Слово про слово

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ