додомуНовиниКатолицьке телебачення "EWTN" розпочало мовлення у ще одній європейській країні - Швеції

Католицьке телебачення “EWTN” розпочало мовлення у ще одній європейській країні – Швеції

8 червня 2018 року відкрилася нова філія «Католицького телебачення Віковічного Слова» – «EWTN Nordic». На веб-сайті ewtn.se зараз можна знайти різні програми «EWTN», озвучені або субтитровані шведською, а в майбутньому – й іншими скандинавськими мовами.
Також канал пропонуватиме місцеві телепередачі (інтерв’ю, розмови, семінари, богослужіння, історії святих тощо) як відео за запитом (VOD).

«EWTN» сьогодні – найбільша католицька медіамережа світу. Але розпочалася її історія зовсім просто, 1981 року, в гаражній студії монастиря Богородиці від ангелів в Айрондейлі, штат Алабама, у США.

Уже понад 6 років телеканал працює в Україні («EWTN Україна»). Дивитись його можна цілодобово в багатьох містах нашої країни у кабельних мережах і в Інтернеті, на ewtn.org.ua.

Усесвітня католицька телевізійна мережа «EWTN» транслює програми через супутникове, кабельне телебачення й Інтернет англійською, іспанською, німецькою й українською мовами. Це надійне джерело для тих, хто хоче отримувати новини та програми з католицької точки зору, брати участь в літургії, стежити за подорожами Папи й іншими подіями з життя Церкви, отримувати знання про католицьку віру та мораль, а також мати доступ до унікальних програм від партнерів мережі в численних європейських країнах.

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ