додомуНовиниТРИВАЮТЬ ПРИГОТУВАННЯ ДО СДМ 2023: ПАПА ЗАКЛИКАЄ НЕ ЗАБУТИ ПРО СОЛІДАРНІСТЬ

ТРИВАЮТЬ ПРИГОТУВАННЯ ДО СДМ 2023: ПАПА ЗАКЛИКАЄ НЕ ЗАБУТИ ПРО СОЛІДАРНІСТЬ

“Очільник «Фундації СДМ Лісабон 2023» представив Святішому Отцеві перебіг приготування до зустрічі з юнаками й дівчатами з усього світу, що запланована на 2023 рік.”

Про це повідомляє Vatican News.

 

«Папа з радістю слідкує за приготуваннями до наступного Світового Дня Молоді», – підкреслює єпископ-помічник Лісабону Амеріко Аґуяр, Голова «Фундації СДМ Лісабон 2023». В середу, 2 вересня, єпископ брав участь у першій після впровадження карантинних заходів загальній аудієнції Святішого Отця з вірними після, після якої мав можливість поспілкуватися з ним.

«Папа дуже задоволений і дуже спокійний, усвідомлюючи, що праця над приготуваннями до СДМ триває. Він також попросив нас не забути про вимір солідарності», – розповів єпископ Аґуяр, висловлюючи сподівання на те, що лісабонські заході дійсно відповідатимуть «стилеві життя, способові відчувати та мові молоді», щоби саме юнаки й дівчати були їхніми справжніми головними дійовими особами.

Запланований спочатку на 2022 рік, через спалах пандемії та її наслідки Світовий День Молоді в Лісабоні перенесено на один рік.

Відкладено також передачу символів СДМ, – дерев’яного хреста та ікони Пресвятої Богородиці, – що мала відбутися на площі Святого Петра у Вербну Неділю, коли день молоді відзначається на дієцезіальному рівні, за участю юнаків і дівчат з Панами та з Португалії. На даний час церемонію заплановано провести 22 листопада, в свято Христа Царя. Але, за словами голови оргкомітету, все залежатиме від санітарної ситуації, оскільки «слід зважати на здоров’я та життя» учасників.

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ