додомуНовиниВулицями нашої столиця пройшла Процесійна Хода з Пресвятими Дарами з нагоди Урочистості...

Вулицями нашої столиця пройшла Процесійна Хода з Пресвятими Дарами з нагоди Урочистості Пресвятого Тіла і Крові Ісуса Христа.

Віряни всіх парафій Києва зі своїми пастирями, богопосвяченими особами пройшли в центрі столиці, щоб прославити Господа і засвідчити свою віру й приналежність до Нього.
Урочистість розпочалася Святою Месою в  конкадетральному соборі  св. Олександра, яку очолив Ординарій  Київсько- Житомирський, єпископ Віталій Кривицький.
У проповіді, роздумуючи над Божим Словом, єпископ наголосив на послідовності в житті християнина.
«… З Христом потрібно дружити не тільки в святкові дні, а постійно цілим своїм життям. До Пресвятої Євхаристії веде нас щоденне наше життя. Так само, як ми підготувалися сьогодні, щоб підійти до Вівтаря і прийняти Тіло і Кров Христа. Ця Урочистість, коли ми приступаємо до Святого Причастя,  має продовження у тому Хлібі, який Христос дає кожному з нас. Ісус лікує всякий голод й втамовує спрагу і не тільки фізичну. Саме з Вівтаря людина отримує допомогу. Христос може задовольнити кожен голод, втамувати кожну спрагу.
Послідовність в житті християнина виглядає в тому, що він не лише знає куди прийти, але знає як прийти і знає коли прийти.
Христос збирає на пустинному місці людей, щоб проголошувати Євангеліє і зцілювати хворих. Він проголошує Царство Боже і навчає, як бути послідовним в своєму житті, щоб дійти до Небесного Царства. Якщо є недоліки і слабкості, Христос зцілює. Але зцілення людина отримує тоді, коли зустрічається з Христом. Коли Він не тільки годує тіло і укріплює душу, а й тоді,коли вирішуються питання про які людина не готова сказати перед  Господом, але Він про це знає. Він зцілює людину повністю.

Послідовність спонукає людину слухати про Царство Боже до кінця, не відволікаючись ні нащо.

Христос лікує нас в різних періодах нашого життя і готовий сьогодні відкрити перед нами цю правду…
Послідовність дій зауважуємо, коли Ісус в безлюдному місці каже людям сісти малими спільнотами й роздати хліб. Тоді, коли вони Його слухають, збираються маленькими спільнотами і передають хліб іншим, передають далі, відбувається чудо.

Господь чинить чуда, коли люди Його слухають, коли вони є послідовними не у своїй логіці, але у логіці Христа.

Наш вихід на вулиці сьогодні є маніфестацією людей, але не тих, які шукають втамування голоду, а тих які знають, що за Ісусом варто йти, хоч до столу, хоч на Голгофу. Бо перебуваючи в цій послідовності і, йдучи за Ним, ми ніколи не заблукаємо на дорозі до неба…»
На завершення, єпископ заохотив, щоб наше свідоцтво буде послідовним, не лише сьогодні, в цю Урочистість, але і тоді коли повернемося до нашого дому, як позолочена монстранція з Христом в серці. І будемо там свідчити, що Христос насправді дуже близько до людей. А їм залишається бути послідовними, прийти і отримати Спасіння.
КМЦ

ПОВ'ЯЗАНІ СТАТТІ