Вперше в історії Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві розпочалась велика дев’ятниця чоловіків до святого Йосифа.

Починаючи з 22 січня, протягом дев’яти тижнів триватиме молитва за всіх учасників Всеукраїнського паломництва чоловіків, яке заплановане у Бердичеві на суботу, 21 березня. Кожної середи у санктуарії відбуватиметься ранкова Літургія о 6:45. Година не випадкова – перевірена роками під час Адвенту. На роратних Літургіях костел був заповнений, серед присутніх чимало чоловіків, які потім йшли на роботу. Під час дев’ятниці будуть проголошуватися проповіді на такі теми: покликаний, обручник, батько, праведний, мужній, чистий, працьовитий, щасливий, опікун.


У середу, 22 січня, відбулася перша молитва чоловіків у рамках великої дев’ятниці до святого Йосифа. У храмі зібралося понад 50 чоловіків. Очолив Святу Месу та виголосив проповідь настоятель санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD.


У проповіді отець Рафаїл наголосив, що цей рік рішенням єпископату України присвячений молитвам за покликання, закликав чоловіків молитися в цьому намірі та висловив сподівання, що завдяки цій дев’ятниці сформується міцна чоловіча молитовна спільнота.

«Просимо Господа і за заступництвом святого Йосифа хочемо знайти у своєму серці таке переконання, щоби створити чоловічу спільноту, щоб об’єднатися через молитву та ділення Божим Словом. У нашій парафії такий досвід вже є у чоловіків, які відвідують зустрічі чоловічої групи», – підкреслив настоятель.

На завершення Святої Меси усі присутні помолилися молитви першого дня дев’ятниці та до святого Йосифа.

Максим Железницький